VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Webový portál VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je primárním katalogem autoškol působících v České Republice – žádná spolehlivá autoškola by zde neměla chybět.

Každá autoškola se zde může bezplatně zaregistrovat a vytvořit si svůj profil, který je následně možné kdykoliv upravovat on-line. Kromě zveřejnění základních informací o autoškole je možné doplnit fotogalerii nebo ceník.

Náhled stránek vsechny-autoskoly.cz

Hodnocení autoškol

Specifikem webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz jsou nepochybně uživatelské recenze, v rámci nichž žáci autoškol hodnotí úroveň autoškoly, ať už jde o zhodnocení vozového parku, přístupu učitelů k žákům autoškol nebo kvalitu výuky v autoškole.

Vložením hodnocení autoškoly si žáci pomáhají navzájem, protože se většina žáků při výběru autoškoly řídí právě těmito hodnoceními autoškol. Hodnocení často upozorní na problémové situace, se kterými je možné se v určité autoškole setkat.

Každá autoškola má možnost se k vloženému hodnocení vyjádřit – reakce provozovatele autoškoly je pak zveřejněna přímo pod příslušným hodnocením.

Autoškolská poradna

Součástí webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz je i sekce Poradna, kde mohou žáci autoškol i široká veřejnost vkládat libovolné dotazy z oboru autoškolství. Na vložené dotazy odpovídají většinou provozovatelé autoškol, takže kvalifikovanost odpovědí je zaručena. Autoškolská poradna je poskytována zdarma.