MOJE AUTOŠKOLA

Software MOJE AUTOŠKOLA výrazně usnadňuje administrativu spojenou s provozováním autoškoly a školicího střediska. Se systémem MOJE AUTOŠKOLA máte kdykoliv perfektní přehled a nemusíte neustále přepisovat údaje o žácích z jednoho programu do druhého – každý údaj vložíte jen jednou a projeví se na všech místech, kde je potřeba.

Funkce, které jinde nenajdete

Je samozřejmostí, že software MOJE AUTOŠKOLA podporuje všechny funkce stanovené Zákonem č. 247/2000 Sb. o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a související legislativy. Nad rámec toho je zde k dispozici celá řada funkcí pro podporu podnikatelské stránky věci.

Celý systém je odladěn do posledního detailu a obsahuje i funkce pro nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí posouvat obor autoškolství dopředu, např.:

• vlastní mobilní aplikace pro iOS, Android i Huawei,
  • podpora on-line plánování jízd učiteli a žáky,
  • on-line přihláška k výcviku nebo na školení přes webové stránky autoškoly,
  • automatické výkazy práce učitelů,
  • hlídání kolizí v jízdách i mezi více vlastními autoškolami,
  • GPS monitoring vozidel 24/7,
  • přístup do programu pro správce, učitele, žáky i dispečery vašich klientů (pro plánování školení),
  • napojení na externími programy (exporty do účetnictví, napojení na eTesty, výukový videa STUDOVNA,…),
  • evidence tankování, servisních prací na vozidlech, dárkových poukazů,
  • vlastní SMS brána pro komunikaci se zákazníky (např. SMS připomínající lhůtu pro školení nebo naplánovanou jízdu),
  • synchronizace s Google kalendářem
  • synchronizace kontaktů na žáky do mobilního telefonu,
  • hlídání obratu kvůli DPH,
  • detailní nastavení dle potřeb konkrétní autoškoly,

Není potřeba hned využívat všech možností, ale je důležité, že všechny funkce v programu jsou – ani za několik let, když se u Vás situace třeba změní, nehrozí, že by Vám nějaká funkce chyběla.

Zaniklé programy pro autoškoly

Drtivou většinu existujících programů pro autoškoly potkal dříve či později stejný osud – vývoj ukončen, podpora neposkytována… Zde jen namátkou některé z nich:

• AUTO5 (DOSovský program od pana Winklera),
  • Evidence autoškoly (Dubensoft),
  • Autoškola (Ekosoft software, pan Štejnar),
  • Moderní autoškola (plánování jízd on-line),

De facto jediným software pro autoškoly, jehož vývoj neustal a nikdy neustane, je MOJE AUTOŠKOLA. S každým novým uživatelem, který vznese nový požadavek na vylepšení, se software neustále posouvá dopředu a nestane se, že by některá funkce nebyla podporována. Stejně tak v případě legislativních změn se příslušné úpravy promítnou do programu velmi rychle.

Hladký přechod díky importu dat

Do systému MOJE AUTOŠKOLA je možné jednoduše převést Vaši stávající evidenci, ať už ji máte v Excelu nebo jiném programu. Díky tomu je přechod úplně plynulý a možný i v průběhu roku – není tedy žádný důvod čekat na Nový rok.